دکوراسیون داخلی

0 تا 100 تعمیرات مبلمان در ایران

تعمیرات مبلمان

البته عموم کاربران به دلیل ناآگاهی از نحوه انجام این کار، تصورات و باورهای اشتباه فراوانی در مورد تعمیرات مبلمان دارند و این کار را چندان نمی‌پسندند؛ به طوری که حتی بسیاری حاضر به خرید مبلمان هستند تا تعمیرات مبلمان. البته این اشتباه رایج، قابل سرزنش نیست؛ زیرا ناآگاهی از نحوه تعمیرات مبلمان عامل این اتفاق شمرده می‌شود. برای این که شما را با نحوه تعمیرات مبلمان آشنا کنیم، توضیحاتی جامع از مراحل انجام این کار را در اختیارتان قرار می‌دهیم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

پیشنهاد خرید
مبل راحتی هشت نفره مدل لاریسا (larisa)95,000,000 تومان95,000,000 تومانخرید کنید

تعمیرات مبلمان

طبیعتا امکان بروز مشکلات مختلف برای تمامی مبلمان وجود دارد؛ زیرا عموما تمامی مبل‌ها از جنس پارچه و چوب هستند و مطمئنا مقاومت چندانی در مقابل ضربه و فشار بیش از حد ندارند. از طرفی دیگر، تعویض کلی مبلمان می‌تواند هزینه و مشکلات بسیاری به همراه داشته باشد؛ چراکه قیمت مبلمان در بازار هر روز درحال افزایش است و دیگر نمی‌توان به این راحتی دست به تعویض مبلمان زد. چنانچه مبل‌های شما مشکلی داشتند که با وجود آن مایل به نگهداری مبلمان خود هستید، توصیه می‌شود از تعمیرات مبلمان استفاده کنید.

تعمیرات مبلمان در واقع خدماتی است که برای بهینه‌سازی و از بین بردن مشکلات مبلمان انجام می‌گیرد و امروزه در سرتاسر کشور قابل مشاهده است. دلیل این اتفاق، استقبال باشکوه مردم از تعمیرات مبلمان می‌باشد؛ زیرا برخی از افراد بیش از این که به دنبال خرید و صرف هزینه برای مبلمان خانه خود باشند، به دنبال راحتی هستند. تعمیرات مبل همان خدماتی است که راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

با وجود تمامی این توضیحات، بسیاری افراد تصوری اشتباه در مورد تعمیرات مبلمان دارند و فکر می‌کنند این کار پرستیژ و پاکیزگی لازمه را ندارد. این باور به هیچ وجه صحیح نیست و توصیه می‌شود قبل از قضاوت این خدمات، آگاهی مورد نیاز برای تعمیرات مبلمان را کسب کنید.

پیشنهاد خرید
مبل هشت نفره چستر مدل پاکفر (pakfar)240,000,000 تومان240,000,000 تومانخرید کنید

انواع تعمیرات مبلمان

با وجود این که تعمیر مبل در ایران بسیار رایج است و اکثر افراد به انجام این کار تمایل دارند، اما شناخت تعمیراتی که مورد قبول تعمیرکار مبلمان باشد چندان رایج نیست؛ زیرا افراد تصور می‌کنند تعمیرکار مبل تمامی مبل‌های اسقاطی و دور انداختنی را نیز تعمیر خواهد کرد. برخی از مشکلات در مبلمان حل شدنی نیست و تعمیرکار مبل مطمئنا توانایی رفع این مشکلات را ندارد؛ پس طبیعتا قبول این تعمیرات یک ضربه به شما و خودش خواهد بود. در ادامه، برخی از عمومی‌ترین تعمیرات مبلمان را برایتان شرح می‌دهیم.

  • مبل شویی
  • تعمیر شکستگی‌های چوب
  • تعویض پارچه
  • تعویض تشکچه و محتویات آن
  • رویه کوبی
پیشنهاد خرید
آینه کنسول مدل سامان (saman)25,000,000 تومان25,000,000 تومانخرید کنید

تعمیرات مبلمان در منزل

عمومی‌ترین و رایج‌ترین شیوه برای تعمیرات مبلمان، مراجعه به منزل فرد می‌باشد. از آن جایی که حمل و نقل مبلمان کاری بسیار دشوار است و امکان آسیب وارد شدن به دیوارهای خانه وجود دارد، تعمیرکاران ترجیح می‌دهند مبلمان را در منزل فرد تعمیر کنند. این کار مزایای بسیاری دارد؛ برای مثال شما می‌توانید عملکرد تعمیرکار مبل را زیر نظر داشته باشید و کیفیت خدمات آن را بسنجید. همچنین دیگر نیازی به پرداخت دستمزد برای کارگران جابه‌جایی مبلمان نیست و هزینه کاهش می‌یابد.

پیشنهاد خرید
مبل راحتی هشت نفره مدل کاربردی79,000,000 تومان79,000,000 تومانخرید کنید

قیمت تعمیرات مبلمان چگونه محاسبه می‌شود؟

حال که توضیحات کاملی از تعمیرات مبلمان در اختیارتان قرار دادیم، بهتر است شیوه محاسبه قیمت تعمیرات مبلمان را نیز بشناسید. با وجود این که تعمیرات همواره قیمتی ارزان‌تر از خرید مبلمان دارد، اما بازهم در مواردی صلاح است از نحوه محاسبات هزینه تعمیرات آگاه بود تا از هزینه‌های جانبی و اضافی جلوگیری کرد. برخی عوامل خاص در قیمت تعمیرات مبلمان تاثیر ویژه دارند؛ در ادامه، هرکدام از این عوامل موثر را برایتان شرح می‌دهیم.

  • نوع خدمات تعمیرات

بدیهی است که تمامی مشکلات و تعمیرات مورد نیاز مبل‌ها یکسان نخواهد بود؛ بلکه برخی از آن‌ها نیازمند مبل شویی هستند و برخی دیگر نیازمند تعویض پارچه. هرکدام از این خدمات، دارای قیمت و هزینه مشخصی هستند که اصلی‌ترین عامل موثر بر قیمت نهایی تعمیرات مبلمان شمرده می‌شوند. هرچقدر خدمات مورد نیاز مبلمان شما بیشتر باشد، قیمت نهایی خدمات ارائه شده نیز بیشتر خواهد بود.

  • کیفیت و نوع مواد به کار رفته

تعمیرات مبلمان شما نیازمند استفاده از برخی مواد و متریال کاربردی است که نوع و کیفیت آن‌ها اهمیت بسیاری دارند. هرچقدر مواد و متریال به کار رفته در مبل شما بهتر باشند، دوام و ماندگاری آن بسیار بیشتر خواهد بود. بدیهی است که مواد و متریال باکیفیت، قیمت بیشتری نسبت به باقی مواد دارد و طبیعتا هزینه را افزایش می‌دهند؛ اما با این وجود، همواره ارجحیت مخاطبان با مواد باکیفیت است.

  • سبک مبلمان

همان طور که می‌دانید، مبلمان در سبک و انواع مختلفی تولید می‌شود. هرکدام از این انواع مبل عموما دارای ساختار متفاوتی است که تعمیرات را برای تعمیرکار دشوارتر یا ساده‌تر می‌سازد. مطمئنا تعمیرات مبلمان راحتی، کار بسیار ساده‌تری است تا این که تعمیرکار بخواهد یک دست مبلمان سلطنتی را تعمیر کند؛ زیرا تعمیرات مبل سلطنتی (مبل استیل) نیازمند رعایت پاکیزگی و مراقبت از زیبایی ظاهری مبلمان است که کار را برای تعمیرکار دشوارتر می‌سازد.

پیشنهاد خرید
سرویس خواب دونفره مدل نینا (nina)39,900,000 تومان39,900,000 تومانخرید کنید

انتخاب بهترین تعمیرکار مبل

همان طور که می‌دانید، تعداد زیادی تعمیرکار مبل در ایران فعالیت می‌کند که همگی ادعای برترین بودن در کشور را دارند. طبیعتا تمامی این شرکت‌های تعمیرات مبلمان این ادعا را خواهند داشت و شما نمی‌‌توانید یک تعمیرکار در این حوزه پیدا کنید که مدعی برترین تعمیرکار مبل ایران نباشد؛ اما مسئله این است که آیا واقعا این افراد مهارت و تجربه لازم برای برترین بودن در ایران را دارند؟ بدیهی است که بیشتر از نصف این افراد، خدماتی قابل قبول ندارند و نمی‌توانند انتخاب خوبی برای شما باشند.

با توجه به تمام این موارد، مونیکا چوب با دارا بودن تیم حرفه ایی در ضمینه تعمیر مبلمان آماده ارائه خدمات تعمیر و بازسازی انواع مبلمان می باشد.

مونیکا چوب؛ فروشگاه آنلاین معتبر مبلمان

در این مطلب، اطلاعاتی کامل از نحوه تعمیرات مبلمان را برایتان شرح دادیم تا اگر به دنبال تعمیر مبل‌های خود بودید، بتوانید به سادگی اقدام به انتخاب تعمیرکار مبل مورد نظر خود کنید. البته همواره گزینه تعویض مبل وجود دارد و می‌توان خرید مبل را یکی از محبوب‌ترین کارها دانست.

فروشگاه آنلاین مونیکا چوب به عنوان یکی از معتبرترین وبسایت‌های فعال در زمینه فروش آنلاین مبلمان و دیگر لوازم خانگی، در ایران فعالیت می‌کند. شما می‌توانید به سادگی و با لمس چند دکمه، مبلمان مورد علاقه خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و از خدمات بی‌نظیر مونیکا چوب بهره‌مند شوید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *